اعطای نخستین اعتبارنامه متخصصان روابط عمومی به یک ایرانی

 

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199
 

 

يك ايراني اعتبارنامه بين‌المللي متخصصان روابط عمومي را دريافت كرد
كوالالامپور- براي اولين بار يك ايراني موفق به دريافت اعتبارنامه بين المللي متخصصان روابط عمومي (اي.پي.آر) شد.
به گزارش ايرنا، موسسه روابط عمومي مالزي اين اعتبارنامه حرفه‌اي را به پاس تلاشهاي مستمر مهدي باقريان در عرصه روابط عمومي كشورمان روز دوشنبه در آييني كه با حضور سفير جمهوري اسلامي ايران در مالزي، معاون دانشگاه بين‌الملل اسلامي مالزي و تني چند از شخصيتهاي علمي و فرهنگي دو كشور به وي اعطا كرده است.
اعتبارنامه متخصصان روابط عمومي موسوم به اي.پي.آر به مصداق گواهينامه‌اي حرفه‌اي براي كارشناسان روابط عمومي است كه به منظور شناسايي دست اندركاران داراي قابليت و تجربه كاري طراحي شده است.
اين اعتبارنامه در سال ‪ ۱۹۶۴توسط انجمن روابط عمومي آمريكا ابداع شده و اخذ آن منوط به قبولي در امتحانات شفاهي و كتبي و داشتن دستكم پنج سال تجربه در بخش روابط عمومي است.
باقريان به عنوان مبتكر ارتباطات بين‌المللي روابط عمومي، در دوره هاي متوالي به عنوان دبيركل كنفرانس بين‌المللي روابط عمومي ايران به فعاليت مشغول بوده و در زمان حاضر علاوه بر مدير مسوولي موسسه كارگزار روابط عمومي و سردبير چند نشريه تخصصي، همچنين سمت دبيركلي انجمن متخصصان روابط عمومي كشورمان را نيز داراست.
وي در طول دوره فعاليت حرفه‌اي خود كتابهاي بسياري را در حوزه روابط عمومي به رشته تحرير درآورده است. (خبرگزاري جمهوري اسلامي- ۸۷/۰۹/۰۴)
 

  4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 قدردانی رییس فاپرو

بدینوسیله به طور رسمی و کتبا مراتب قدردانی خود را  از هر دوی شما و همچنین موسسه کارگزار روابط عمومی که شهر کوالالامپور را به عنوان مقصد توریستی و آموزشی روابط عمومی برگزیدید اعلام می دارم.

همه ما در فاپرو و موسسه روابط عمومی مالزی از همراهی و بوده با گروهی از متخصصان روابط عمومی ایران لذت بردیم.

ما اعتقاد داریم که تنها خانم و آقای باقریان می توانند موجب شوند که چنین برنامه ارزشمندی برای کارشناسان روابط عمومی ایران اتفاق افتد و ما امیدواریم که در آینده مجددا با شما همکاری داشته باشیم.

همچنین من به شخصه مایلم از درک مهربانانه و بلندنظری هر دوی شما که از آن لذت بردم  سپاسگزاری نمایم. در این میان من شخصا از آقای باقریان که معتقدم متفکری راهبردی و متخصصی است که استانداردهای عالی کاری را در نظر می گیرد درس های زیادی آموختم. همچنین مایلم از خانم باقریان که نقش طراز اولی را به عنوان هماهنگ کننده و مترجم  داشته تشکر نمایم که بدون مشارکت و همکاری ایشان این برنامه کامل و سودمند اجرا نمی شد. امیدواریم همه شرکت کنندگان دوره آموزشی فقط خاطرات خوب را به خانه هایشان برده باشند.

ما دعا می کنیم که خداوند متعال ایران و همه ایرانیان را در صلح و مصون نگهدارد. پاداش خداوند بر شما و همه خانواده شما.

 شمیم عبدل جلیلی

رییس فاپرو