اسپانسر و مسووليت اجتماعی همراه با معرفی حاميان ششمين  کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

 منشور اخلاقی آتن در سال 1986 مسئولیت اجتماعی را برای شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی متصور شده است که بر اساس آن ناب ترین رابطه میان سازمان های منتفع و بقا یافته از جامعه را با شهروندان و اجتماعی که در آن رشد و نمو یافته اند برقرار می سازد. این منشور با تعریفی از مفاهیم حق و تکلیف، مسئولیت هایی را متوجه گردانندگان سازمان ها و نهادهای مختلف جوامع دانسته تا بتوانند در شمایل و قامت ایجادکنندگان، حامیان و حیات دهنده به جریان های فرهنگی، علمی و انسانی به نیکویی ظهور و نمود یابند.

در حقیقت رویه و سنت حسنه ای را مروج می شود که بر اساس آن زمینه حضور نهادها و موسسات قدرتمندی که بخشی از بالندگی و کارآمدی آن ها مرهون جامعه است، در امور عام المنفعه، حوزه های آموزشی و حمایت از جریان های علمی فراهم می شود و بدین ترتیب به عنوان یک امر واجب نهاینه شده تا آن جا که در بسیاری از کشورهای جهان همواره برای اسپانسر برنامه ها و سایر گردهمایی ها، بخش ویژه ای در قالب سخنرانی گنجانیده می شود. حضور مشارکت آمیز و حمایت گونه در جریان های علمی و ثمرات و برکات آن نیز علاوه بر خوشنامی برندهای حاضر آن ها در صحنه بر ارزشمندی معنوی و به دنبال آن مادی مشارکت کنندگان می افزاید و از همه مهم تر به یکی از ارزشمندترین مسئولیت های اجتماعی خود جامه عمل می پوشانند.

 

بانک توسعه تعاون اعتمادسازی و رضایت مشتریان

در منشور اخلاقی کارکنان بانک توسعه تعاون به مشتریان به عنوان با ارزشمندترین سرمایه توصیف شده است که رضایت آن ها بالاترین سرمایه و اعتبار اجتماعی بانک قلمداد شده است. روان سازی و سرعت بخشی در روند ارائه خدمات به مشتریان، معرف شخصیت سازمانی بانک توسعه تعاون ذکر شده که با اعتمادسازی و افزایش میزان اطمینان مشتریان به رشد کارایی و بهره وری بانک تاکید شده است.

سرپرستی ها و شعب این بانک در سراسر کشور در ارتقای بخش مردمی تعاون در اقتصاد کشور با استعانت از آیه شریفه تعاونوا علی البر و التقوی و در اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری تلاش های گسترده ای را به منصه ظهور رسانیده اند.

 

بانک شهر، نوآوری در خدمت

«مشتری یک بیگانه در کار ما نیست، او هدف کار ماست» این جمله یکی از شعارهایی است که بر صفحه اصلی پایگاه الکترونیکی بانک شهر حک شده است. در مدت فعالیت تعاونی اعتبار شهر و پس از مشهور بودن تاثیر و کارآمدی این موسسه برای سهولت و بهره برداری بیشتر از سایر ظرفیت ها و خدمات مالی و اعتباری و وسعت دایره مشتریان داخلی و خارجی ایجاد بانک شهر ضرورت ویژه ای یافت. اکنون بانک شهر آمده است تا با همیاری و همکاری شهروندان، هموطنان و سپرده گذاران و با شعار نوآوری در خدمت مشارکت و حمایت خود را از پروژه های شهری، حمل و نقل عمومی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری های کشور را برازنده و سازگار با معیارهای جهانی ترسیم گر شود.

 

گروه صنعتی انتخاب اسنوا، دوو و حایر، متکی به توانمندی های بسیار

گروه صنعتی پرقدرتی که زمینه فعالیت آن تولید و توزیع انواع لوازم خانگی، صوتی و تصویری، انواع خدمات فنی و مهندسی و محاسباتی و شبیه سازی و تولید انواع قطعات پلاستیکی و قطعات پلاستوفوم از مهم ترین زمینه های فعالیت گروه به شمارمی رود. پروژه های متعددی را با تکیه بر توانمندی های نیروی انسانی مجرب و مدیریت هوشمندانه و همچنین بهره گیری از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مدرن به انجام رسانیده است. این گروه صنعتی توان انجام پروژه های سفارشی و صادراتی، طراحی و اجرای واحدهای بزرگ و کوچک صنعتی، ...... و برنامه ریزی انبار، محصولات خانگی، خدمات فنی و مهندسی، خدمات تحقیقاتی و انواع ماشین آلات و تجهیزات را داراست.

 

سازمان اوقاف و امور خیریه نهادی بر تارک ....خیریه

سازمان اوقاف و امور خیریه نهاد اداره کننده موقوفات در ایران است. قلمرو فعالیت این سازمان را موقوفات عام و خاص و اماکن مذهبی اسلامی و اثلاث مافیه، ...، نذور و صدقات و هر مال ... که به غیر از عنوان وقف برای امور عام المنفعه و خیریه اختصاص یافته است. علاوه بر این نهادهای وابسته ای همچون دانشکده های علوم قرآنی، مرکز ترجمه قرآن مجید، شرکت چاپ و انتشارات اسوه، فصلنامه وقف، میراث جاویدان، ماهنامه باران، موسسه صندوق عمران موقوفات کشور و ....دارد که همگی در راستای گسترش فرهنگ متعالی و تکثیر سنت حسنه وقف حرکت می کنند. سازمانی که امور عام المنفعه و خیریه بی شماری را به انجام می رساند و همواره از آن به عنوان نهادی یاد می شود که در خدمت انسان ها به ویژه اقشار محروم و سربه زیر اما سربلند جامعه است.

 

شرکت زیراکس راه های بهتر برای انجام کارهای بزرگ

بیانیه ماموریت شرکت چنین می گوید: هدف راهبردی ما کمک به مردم برای یافتن راه های بهتر انجام کارهای بزرگ از طریق رهبری پایدار در فناوری مستندسازی و عرضه محصولات و خدماتی است که فرآیندها و نتایج کسب و کار مشتریان ما را بهبود می بخشد.

زیراکس شرکتی مبتنی بر اساس نوآوری بنیان شده و ادامه حیات می دهد. اختصاص بخشی از 6/1 میلیارد دلار در حوزه تحقیق نشان از اهمیت بروزرسانی و بهره گیری از آخرین یافته های علمی نزد مدیران آن دارد. تیمی از 53 هزار و 700 نفر کارمند در سراسر جهان داشته و به طور میانگین 9/15 میلیارد دلار درآمد سالانه دارد.

شرکت زیراکس با سابقه صدساله و دریافت ده ها جایزه ملی و بین المللی پرونده پربرگ و باری دارد. توجه به اصول اخلاقی، فعالیت های ..... در حوزه کیفیت، سرمایه گذاری عظیم در تحقیق و توسعه در کنار مولفه اهمیت و ارج گذاری به مشتریان از زیراکس چهره ای متمایز بر جای گذاشته است.

بازرگانی جاده ابریشم، تبلیغاتی به لطافت و گستردگی راه ا بریشم

شرکت جاده ابریشم از سال 1384 اقدام به طراحی، ساخت و واردات انواع کالا و هدایای تبلیغاتی لوکس با موضوعات جدید و با استفاده از آخرین متد ساخت در کشورهای هنگ کنگ، تایوان، چین کرده است. هدایای تبلیغاتی مورد نظری که توسط هر سازمان و ارگانی در طول سال به مناسبت های گوناگون در میان اقشار مختلف جامعه توزیع می شود، طبقات گسترده ای از شهروندان را دربرمی گیرد. امروز بر حسب نوع مخاطبین اختصاصی و همچنین طیف عمومی جامعه که شامل سه گروه طبقاتی: کارمندان، مدیران و مسئولان دولتی و غیردولتی نیاز به کالاهای فرهنگی متفاوتی احساس می شود که به تبع آن، نیازمند محصولات تبلیغاتی متنوعی هستیم. لذا این شرکت پس از بررسی و تدوین و ساخت کالاها با خواص و مزیت های گوناگون آن مشتریان را در تامین خواسته های شان یاری نموده است.

ویژگی های متمایز کننده شرکت:

برخورداری از یک بانک GIFT با امکان دسترسی به بیش از 800 سازنده کالاهای بین المللی، امکان اطلاع رسانی و تبلیغات با ساخت هدایای نوین با استفاده از نماد آن سازمان و یا شرکت که یادآوری کننده و ایجاد علاقه در بین مخاطبان باشد. حضور مستمر در نمایشگاه های مهم خارجی و دسترسی به هزاران سازنده، ساخت حداقل 200 نوع محصول با استفاده از نام و نماد مشخص، همکاری با سازمان ها و نهادهای مهم کشور از جاده ابریشم رهروی متفاووت در امور تبیلغاتی ایجاد کرده است.

 

رسانه ها

خبرگزاری برنا، هر لحظه از هر کجا

خبرگزاری برنا از آژانس های خبری مطرح کشورمان است که عناوین کلی اخبار شامل اخبار و رویدادهای سیاسی، باشگاه جوانی، دانشگاه، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، بین الملل، ورزشی و فیلم را با سرویس هایی که در آن خبرنگاران و تحلیل گران زبده حضور دارند به نظر مخاطبان می رساند. بهره گیری از نسخه موبایل و نسخه تلکس از ویژگی های بارز این خبرگزاری به شمار می رود. بخش کاریکاتور، یادداشت و گزارش های تصویری نیز بر جذابیت های صفحه نخست خبرگزاری برنا افزوده است. مصاحبه، نقد و تحلیل و گزارش های متنوع نیز موجب افزایش چشمگیر مخاطان و بازدیدکنندگان رو به تزاید برنا شده است.

 

دنیای اقتصاد، آیینه ای پرتلالو از اوضاع اقتصادی ایران و جهان

از جمله روزنامه های صبح کشور است که همزمان نسخه الکترونیکی آن نیز بر جهان گسترده وب در معرض دید هزاران هزار علاقمند به جریان ها و فضای اقتصادی کشور، قرار می گیرد. تحلیل و اخبار بورسی، بخش مدیران به ویژه معرفی کارآفرینان مشهور جهان، معرفی میلیاردرها، تازه های دنیای دیجیتال، مطالب بخش کوتاه و خواندنی، سایه روشن، رویدادها و بازار به جذابیت ها و افزایش شمار پربازدیدکننده ترین نشریه الکترونیکی کشور افزوده است. روزنامه ای که عنوان پرتیراژترین روزنامه اقتصادی کشور را نیز یدک می کشد. تاریخ اقتصاد، بورس جهانی، فرهنگ و هنر، خبر، صنعت و معدن، دین، بازرگانی، مسکن و عمران، بانک و بیمه خودرو، بورس کالا، اولین های بورس، معرفی دنیای سهام، آمار روزانه و عرضه . تقاضاهای بورس، ورزش، بازار دیجیتال، اندیشه اقتصاد، استان ها و سرمقاله از سرویس های متنوع و گوناگون دنیای اقتصاد به شمار می رود.

 

پرشین بلاگ اقیانوسی از اندیشه ها

نخستین سرویس وبلاگ فارسی است که امکان ایجاد یک وبلاگ فارسی ... را برای مخاطبان فراهم می کند تا خاطرات، مطالب مورد علاقه و مقالات خود را بر روی وبلاگ اختصاصی منتشر کنند و اندیشه ها و آرای خود را با تمام مردم جهان به مشارکت بگذارند. این گونه است که بزرگ ترین جامعه اینترنتی جهان شکل گرفته است. امکانات گسترده ای نظیر ثبت نام سریع، ایجاد وبلاگ، انتخاب قالب، معرفی وبلاگ های به روز شده، دسته بندی مطالب، امکان رمز گذاری بر روی یادداشت های وبلاگ، ایجاد وبلاگ گروهی، امکان راه اندازی مجله الکترونیکی و چندین قابلیت منحصر به فرد دیگر در پرشین بلاگ شبکه ای گسترده از اندیشه ها، آرا و نظرات و دلنوشته های آدمیان ایجاد کرده که هر روز به مخاطبان آن افزوده می شود.

 

سایت جستجوگر قطره موتوری پرقدرت در کهکشان وب

موتور جستجوی قطره، برنامه ای است که اخبار و مطالب فارسی منتشر شده در وب را برای استفاده کاربران گردآوری می کند. جستجوی لحظه به لحظه تازه ترین اخبار و مطالب منتشر شده همراه با تجزیه و تحلیل های به روز دسته بندی کرده و همراه با ذکر منبع و تاریخ خبر و مطلب در پایگاه قطره منتشر می کند.

مدیران سازمان ها می توانند موتور جستجوی قطره را به صورت اختصاصی به روی سرورهای سازمان خود نصب کنند تا از خدماتی نظیر دریافت سیستم مدیریت محتوای کامل با انواع امکانات عمومی پایگاه های اینترنتی، امکان ایجاد صفحات و ارایه اخبار ترکیبی با ایجاد دسته بندی های مجازی ، مدیریت پیشرفته کاربران و عضوگیری، امکان ارسال اخبار از طریق پیامک، ایجاد بولتن های سفارشی قابل چاپ، شبیه سازی امور رایج در روابط عمومی ها، گزارش گیری از اخبار و مزایای بی شمار دیگر بهره مند شوند.

 

تفاهم، نخستین روزنامه کارآفرینی

روزنامه تفاهم را می توان نخستین روزنامه کارآفرینی و بازار اشتغال ایران عنوان کرد. همزمان با انتشار نسخه چاپی، نسخه الکترونیکی آن نیز بر پایگاه اینترنتی روزنامه تفاهم قرار می گیرد. از مهم ترین بخش های روزنامه می توان به صفحه کارآفرین، خزانه دار، صنعت گر، سلامت، زندگی، سرای ما، پرشیا، مخزن، فن آور، ورزش، ویژه نامه استخدام، کارآفرینان ایران، کارآفرینان بزرگ جهان و مقالات را می توان نام برد.

روزنامه ابتکار، روزنامه ایران

ابتکار نیز در زمره روزنامه های پرمخاطبی است که همزمان دو نسخه چاپی و الکترونیکی آن در معرض دید علاقمندان قرار می گرد. بخش ها و سرویس های سیاسی، جامعه، اقتصادی، بازار پولی و مالی، ایران زمین، حوادث، گوناگون، گزارش، ورزش، ایران و جهان، فرهنگ و هنر از جمله مهم ترین عناوین روزنامه به شمار می رود. شناسنامه، آرشیو، پیوندها، آخرین شماره، ارتباط با ما، درخواست های اشتراک و جستجوی پیشرفته از دیگر بخش های سایت است.

 

تابناک شبکه خبری بر بستر وب

پایگاه اطلاع رسانی تابناک با نشانی www.tabnak.com تلاشی است در راستای پوشش خبری و تحلیلی حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، ورزشی که در عرصه بین المللی و داخلی نسبت به درج مطالب متنوعی اقدام شایسته ای از خود نشان داده است. ابزارهای خبری، ترجمه، اوقات شرعی، مطالب برگزیده و از همه جذاب تر. گزارش های تصویری که با موضوعات گوناگون به صفحه اصلی سایت قرار می گیرد سایتی زنده و پویا را ترسیم گر شده است. در کنار درج اخبار و یادداشت های تحلیلی بخشی نیز به مطالب جذاب و خواندنی با سرکلیشه گوناگون در معرض دید علاقه مندانی است که بیشتر بر مبنای عنصر شگفتی به اطلاع رسانی درباره مسایلی همچون سلامت، فراغت و آموزش و مشاوره، اهتمام جدی نشان داده شده است.